Legfontosabb időpontok a Széchenyi István Egyetem Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Technikum és Szakképző Iskola eseménytervéből a 2020/2021. tanévben

Időpont Feladat Felelős
Szeptember 1.  8.00 Tanévnyitó ünnepség Mindenki
  Osztályfőnöki órák Osztályfőnökök
  A házirend ismertetése
  Tűz- és balesetvédelmi oktatás
  Járványügyi intézkedések
  Alapvető statisztikai adatok
  Tankönyvosztás Turnerné Magyari  Kornélia és a többiek
Szeptember 7.   Jelentkezés az őszi érettségi vizsgára Pákozdi Magdolna igazgató
Szeptember 14-18.   GINOP - bemeneti mérés 9. évfolyam, kimeneti mérés 10. évfolyam Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Szeptember 15-17. 17.00 Szülői értekezlet 9. évfolyam osztályonkénti bontásban osztályfőnökök
Szeptember 21-22. 17.00 Szülői értekezlet végzős évfolyam osztályonkénti bontásban Osztályfőnökök
Szeptember 25.   Magyar Diáksport Napja - megrendezése a járványügyi helyzettől függően Perediné Pónya Judit munkaközösség-vezető
Szeptember 30.   A tanulmányi területek közzététele Pákozdi Magdolna igazgató
  Tanmenetek leadása a munkaközösség-vezetőknek Mindenki
  Naplók, bizonyítványok, anyakönyvek ellenőrzése igazgatóhelyettesek
Október 1.   A statisztikák aktuálizálása, véglegesítése a naplókban osztályfőnökök
Október 6.   Megemlékezés az aradi vértanúkról  
14.00 Koszorúzás Pákozdi Magdolna igazgató
Október 7.   Szakmai írásbeli vizsga Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Október 16-30.   Érettségi írásbeli vizsga Pákozdi Magdolna igazgató
történelem - október 21.
angol nyelv - október 22.
ágazati szakmai - október 26.
Október 14.   Szakmai szóbeli és gyakorlati vizsga Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Október 15.   Statisztikai jelentések határideje Pákozdi Magdolna igazgató
Október 20.   A felvételi eljárás rendjének nyilvánosságra hozatala Pákozdi Magdolna igazgató
  Tanulmányi területek és belső kódjainak meghatározása
Október 22.   Megemlékezés október 23-áról Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Október 23. 10.00 Koszorúzás Pákozdi Magdolna igazgató
Október 23 - november 1.   Őszi szünet mindenki
November 2.   Őszi szünet után első tanítási nap mindenki
November 12. és 16. 15.30 Nyitott Kapuk Napja? Pákozdi Magdolna igazgató
Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
November 23.   Érettségi szóbeli vizsga Pákozdi Magdolna igazgató
16.00-18.00 Fogadóóra? Pákozdi Magdolna igazgató
December 4.   A 8. osztályosok jelentkezése a központi  írásbeli felvételi vizsgára  titkárság
December 21 - január 3.   Téli szünet mindenki
Január 11 - április 23.   NETFIT mérés testnevelés munkaközösség
Január 22.   Az első félév lezárása  
Január 23.   Az általános felvételi eljárás kezdete Pákozdi Magdolna igazgató
10.00 Központi írásbeli felvételi a 8. osztályosoknak
Január 25. 15.00 Félévi értekezlet Pákozdi Magdolna igazgató
Téma: Az első félév értékelése, a második félév előkészítése 
Január 28. 14.00-16.00 Pótló központi írásbeli felvételi Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
8.00-16.00 A központi írásbeli dolgozatok megtekintése Pákozdi Magdolna igazgató
Február 5.   Szalagavató? Lengyel Ágnes
Február 19.   8. osztályos jelentkezési lapjainak beérkezése titkárság
Február 15.   Jelentkezés az érettségi vizsgára Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Jelentkezés a felsőoktatási intézményekbe 12. évfolyamos osztályfőnökök
Jelentkezés a szakmai vizsgára Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Február 25.   Megemlékezés a kommunizmus áldozatairól - ünnepség  
Március 1-5.   Projekthét - "Pénz7" Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Március    ÁSZÉV-VERSENY Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Március 12. 3. óra Nemzeti ünnep - ünnepi megemlékezés  
Március 15.   Nemzeti ünnep - koszorúzás Pákozdi Magdolna igazgató
Március 16.   Ideiglenes felvételi rangsor nyilvánosságra hozatala Pákozdi Magdolna igazgató
Március 22.   Fogadó óra mindenki
Április 14.   Ideiglenes felvételi jegyzék elküldése a Felvételi Központnak Pákozdi Magdolna tagintézmény-vezető
Április 16.   Emlékezés a holokauszt áldozataira Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Április 1 - április 6.   Tavaszi szünet mindenki
Április 19-23.   Fenntarthatósági témahét Vass Zsoltné
Április 23.   Egyeztetett felvételi jegyzék Pákozdi Magdolna intézményvezető
Április 29.   Osztályozó értekezlet mindenki
Április 30.   A végzősök utolsó tanítási napja mindenki
11.00 Ballagás napja? végzős osztályfőnökök
Április 30.   A tanulók és az iskolák értesítése a felvételről vagy elutasításról Pákozdi Magdolna intézményvezető
Május 1.   A munka ünnepe mindenki
Május 10 - 21.   Rendkívüli felvételi eljárás kezdete Pákozdi Magdolna igazgató
Május 3.   Írásbeli érettségi vizsga magyar nyelv és irodalomból Pákozdi Magdolna igazgató
Május 4.   Írásbeli érettségi vizsga matematikából
Május 5.   Írásbeli érettségi vizsga történelemből
Május 6.   Írásbeli érettségi vizsga angol nyelvből Pákozdi Magdolna igazgató
Május 7.   Írásbeli érettségi vizsga német nyelvből
Május 12.   Ágazati írásbeli érettségi Pákozdi Magdolna igazgató
Május   Írásbeli szakmai vizsga: Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Szociális gondozó és ápoló - 11. a
Kisgyermekgondozó, - nevelő - 13. b
Gyakorló ápoló - 13. a, 14. e
Gyakorló mentőápoló - 14. e
Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló - 13. b, 14. e
Május   Pályaorientációs nap Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Május 21.   Döntés a rendkívüli felvételi kérelmekről Pákozdi Magdolna igazgató
Május 26.   Kompetenciamérés 10. évfolyam Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Felügyelet külön kiírás szerint
Május 28.   A NETFIT mérés eredményeinek rögzítése testnevelés munkaközösség
Május   11. évfolyam próba szóbeli érettségi Németh Nóra Marianna munkaközösség-vezető
Május - június    Szakmai szóbeli és gyakorlati vizsgák Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Június 4.   A nemzeti összetartozás napja - megemlékezés humán munkaközösség
Június 15.   A bizonyítvány, anyakönyv, napló lezárásának dátuma - június 15. osztályfőnökök
Június   Bizonyítványosztás  
Június 15.   Utolsó tanítási nap  
Június 16-17-18.   Érettségi szóbeli vizsgák: Pákozdi Magdolna igazgató
12. b osztály
Június 21-22-23.   Érettségi szóbeli vizsgák:
  12. c osztály
Június 24. 8.00-16.00 A 9. osztályosok beiratkozása osztályfőnökök
  A gólyanap előkészítése Németh Nóra
Június 25.   A munkaközösség-vezetők beszámolójának leadása Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Június 28. 9.00 Záróértekezlet mindenki
Június 21. - július 17.   Nyári gyakorlat 10. b - 10. c, 11. b - 11. c Nagyné Gerencsér Barbara gyakorlati oktatásvezető

 


 

 

 

2020. SZEPTEMBER 10., CSÜTÖRTÖK, 10:00–11:30

Csecsemő újraélesztés, valamint csecsemő gondozás

Széchenyi Egyetem Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Technikum és Szakképző Iskola diákjaiIskolánk profilja miatt, diákjaink szerencsés helyzetben vannak, mert tanulják a csecsemőgondozást és az újraélesztést. A gyermek megszületése pillanatától igényli a gondozást, törődést. A szülőkben rengeteg kérdés fogalmazódik meg a baba ápolásával kapcsolatban.Az újszülött születésével új kihívással, tennivalóval kell szembenéznie a szülőknek. A gondozási feladatokon kívül betegség vagy baleset miatt is tudni kell cselekedni.Programunkban szeretnénk ehhez útmutatót adni. A csecsemő gondozását bemutatni, újraélesztését megtanítani.

 
Esztergető utca 12, Győr 9027, Magyarország
 

Felnőttképzés 2020 beiratkozás