Névnap

2018. november 19. hétfő
Erzsébet, Zsóka, Liza
A Nap kel 07:01-kor,
nyugszik 16:11-kor.

Holnap
Jolán
napja lesz.
645467514
Ma
Holnap
A héten
Előző héten
A hónapban
Utolsó hónapban
Minden nap
1478
1687
1478
138286
46323
59835
645467514

IP címed: 54.234.13.175
2018-11-19 19:14
Legfontosabb időpontok a 2018/2019. tanévben
Időpont Feladat Felelős
Augusztus 30. 8.00 Gólyanap az iskolában Burján Imre dök segítő tanár, DÖK, osztályfőnökök, mindenki
Augusztus 31. 8.00 Tanévnyitó értekezlet mindenki
Szeptember 3. 8.00 Tanévnyitó ünnepség Pákozdi Magdolna igazgató
Szeptember 14. 8.00 Megemlékezés Szent-Györgyi Albert születésének évfordulójáról Kövecses-Tóth Éva
Szeptember 10- 14. és szeptember 15-17.   Határtalanul - Felvidék Lengyel Ágnes
Szeptember 17-21.   Határtalanul - Erdély Grófné Tóth Edit, Vass Zsoltné
Október 5. 10.55 Megemlékezés az aradi vértanúkról humán munkaközösség
Október 6. 14.00 Koszorúzás Pákozdi Magdolna igazgató
Október 15.   Statisztikai jelentések határideje Pákozdi Magdolna igazgató
  Tanulmányi területek és belső kódjainak meghatározása Pákozdi Magdolna igazgató
Október 19.   Megemlékezés október 23-áról Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Faliújság humán munkaközösség
Október 23. 10.00 Koszorúzás Pákozdi Magdolna igazgató
Október 20.   A felvételi eljárás rendjének nyilvánosságra hozatala Pákozdi Magdolna igazgató
Október 26 - november 5.   Őszi szünet mindenki
November   Pályaválasztási kiállítás  egészségügyi munkaközösség
November 10.   "Mozdulj, Suli!" rekreációs egészségnap egészségügyi munkaközösség
November 11-24.   Erasmus+ - Ingolstadt kéthetes szakmai gyakorlat Vámosné Kapitány Gabriella
November 12. 16.00-18.00 Fogadóóra mindenki
November 15.   Gólyaavató ünnepség DÖK, Burján Imre
November   Nyitott Kapuk Napja Pákozdi Magdolna igazgató
Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
November 30. 9.00 - 15.00 Regionális Egészségügyi és Szociális Szakmai Nap Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
December 15.  8.00 - 12.00 Karácsonyi jótékonysági kosárlabda mérkőzések testnevelés munkaközösség
diákönkormányzat
December 17.  9.00 - 15.00 Megyei elsősegélynyújtó verseny általános iskolásoknak egészségügyi munkaközösség
December 16-20.  8.00 - 14.00 Adventi teaház diákönkormányzat
December 21. 2. és 3 óra Karácsonyi ünnepség 10. évfolyam
11.30 Karácsonyi összejövetel az alkalmazotti közösség számára mindenki
December 21 - január 5.   Téli szünet mindenki
Január 9 - április 26.   NETFIT mérés testnevelés munkaközösség
Január 11.   Szalagavató Lengyel Ágnes, végzős osztályok osztályfőnökei
Január 19.   Az általános felvételi eljárás kezdete Pákozdi Magdolna igazgató
  Központi írásbeli felvételi a 8. osztályosoknak Pákozdi Magdolna igazgató
Január 24.   Pótló központi írásbeli felvételi Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
  A központi írásbeli dolgozatok javításának határideje Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Január 28.   Félévi értekezlet Pákozdi Magdolna igazgató
Téma: Az első félév értékelése, a második félév előkészítése 
Január 31.   A központi írásbeli dolgozatok megtekintése Pákozdi Magdolna igazgató
Február   Szintvizsga 9. a osztály Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Február 14.   Valentin napi szavalóverseny humán munkaközösség
Február 18.   8. osztályos jelentkezési lapjainak beérkezése titkárság
Február 11.   Szülői értekezlet osztályfőnökök
Február 14.   Drogprevenciós vetélkedő egészségügyi munkaközösség
Február 15.   Jelentkezés az érettségi vizsgára Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Jelentkezés a felsőoktatási intézményekbe 12. évfolyamos osztályfőnökök
Jelentkezés a szakmai vizsgára Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Február 25.   Megemlékezés a kommunizmus áldozatairól - ünnepség Burján Imre
Február 25 - Március 1.   Projekthét - "Pénz7" pénzügyi és vállalkozói témahét Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Március 8.   Nőnap  Szijártó Miklós
Március 14.   Nemzeti ünnep - ünnepi megemlékezés Hegyi Anna
Március 15.   Nemzeti ünnep - koszorúzás Pákozdi Magdolna igazgató
Március 18.   Ideiglenes felvételi rangsor nyilvánosságra hozatala Pákozdi Magdolna intézményvezető
Március 20.   Disputanap Turnerné Magyari Kornélia humán munkaközösség-vezető
Március 25.   Fogadó óra mindenki
Március   Ingolstadti diákok szakmai gyakorlaton Vámosné Kapitány Gabriella
Április 11.   A költészet napja- meghívott előadó Lengyel Ágnes
Április 12.   Ideiglenes felvételi jegyzék elküldése a Felvételi Központnak Pákozdi Magdolna intézményvezető
Április 16.   Emlékezés a holokauszt áldozataira Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Április 17 - április 24.   Tavaszi szünet mindenki
Április 23.   Egyeztetett felvételi jegyzék Pákozdi Magdolna intézményvezető
Április 30. 8.00 - 14.00 Diáknap DÖK, Burján Imre
14.00 Osztályozó értekezlet mindenki
  A tanulók és az iskolák értesítése a felvételről vagy elutasításról Pákozdi Magdolna intézményvezető
Április   Határtalanul projekt Szentgyörgyi Krisztina, Kemecseiné Inhaizer Petra
Május 3. 10.00 Ballagás mindenki
Május 6.   Rendkívüli felvételi eljárás kezdete Pákozdi Magdolna igazgató
Május 6-10.   Határtalanul projekt   Szentgyörgyi Krisztina, Kemecseiné Inhaizer Petra
Május 6 - 16.   Írásbeli érettségi vizsga  Pákozdi Magdolna igazgató
    Szakmai írásbeli vizsga  
Május   Pályaorientációs nap Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Május 29.   Kompetenciamérés 10. évfolyam Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Június 4.   A nemzeti összetartozás napja - megemlékezés humán munkaközösség
Június 14.   Utolsó tanítási nap - június 14. Pákozdi Magdolna igazgató
11.00 Osztályozó konferencia
Június 17-18-19.   Érettségi szóbeli vizsgák: Pákozdi Magdolna igazgató
12. c osztály
Június 20.   A 9. osztályosok beiratkozása 9. évfolyamos osztályfőnökök
  A gólyanap előkészítése Burján Imre 
Június 24-25.   Érettségi szóbeli vizsgák: Pákozdi Magdolna igazgató
  12. b osztály
Június 26.   Záróértekezlet mindenki
Június 17 - július 12.   Nyári gyakorlat 10. b - 10. c, 11. b - 11. c Nagyné Gerencsér Barbara gyakorlati oktatásvezető
  Nyári gyakorlat 9-10. a
Június 16 - július 14.   Nyári négy hetes gyakorlat Ingolstadtban Vámosné Kapitány Gabriella