Legfontosabb időpontok a Széchenyi István Egyetem Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Technikum és Szakképző Iskola eseménytervéből a 2021/2022. tanévben
Időpont Feladat Felelős
Szeptember 1.  8.00 Tanévnyitó ünnepség Mindenki
Szeptember 3.   DÖK közgyűlés Németh Nóra
Szeptember 13. 17.00 Szülői értekezlet 9. évfolyam osztályonkénti bontásban osztályfőnökök
Szeptember 14-17.   GINOP - bemeneti mérés 9. évfolyam, kimeneti mérés 10. évfolyam Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Szeptember 24.   Európai Diáksport Napja - tanítás nélküli munkanap Perediné Pónya Judit munkaközösség-vezető
Október 6.   Megemlékezés az aradi vértanúkról Turner Zoltán
Október 14.   Erasmus Day Szentgyörgyi Krisztina
Október 18.   Elsősegélynyújtás Nap általános iskolásoknak Hummel Noémi és Szentgyörgyi Krisztina
Október 19-21.   Érettségi írásbeli vizsga Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Október 21.   Megemlékezés október 23-áról Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Október 22.   Szent-Györgyi Egészségügyi és Szociális Szakmai Nap Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Október 23 - november 1.   Őszi szünet mindenki
Október   Pályaválasztási kiállítás  Pákozdi Magdolna igazgató
November 4. és 8.  16.00 Nyitott Kapuk Napja Pákozdi Magdolna igazgató
November 15. 16.00-18.00 Fogadónap mindenki
December 3.    Szalagavató Végzős osztályok osztályfőnökei
December 16.   Megyei elsősegélynyújtó verseny általános iskolásoknak Hummel Noémi, Szentgyörgyi Krisztina
  Jótékonysági Kosárlabda Kupa Testnevelők
December 13-16.  8.00 - 14.00 Adventi teaház diákönkormányzat
December 17.   Karácsonyi ünnepség (utolsó tanítási nap) 10. évfolyamos osztályfőnökök
December 20 - január 3.   Téli szünet mindenki
Január 3.   A téli szünet utáni első tanítási nap  
Január 22.   Az általános felvételi eljárás kezdete Pákozdi Magdolna igazgató
10.00 Központi írásbeli felvételi a 8. osztályosoknak
Január 31. 15.00 Félévi értekezlet Pákozdi Magdolna igazgató
Téma: Az első félév értékelése, a második félév előkészítése 
Január 27. 14.00-16.00 Pótló központi írásbeli felvételi Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Január 28.   Értesítés az első félév eredményéről osztályfőnökök
Február 15.   Jelentkezés az érettségi vizsgára Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Jelentkezés a felsőoktatási intézményekbe 12. évfolyamos osztályfőnökök
Jelentkezés a szakmai vizsgára Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Február 21. 16.30 Szülői értekezlet osztályfőnökök
Február 22 - március 11.   Szóbeli felvételi vizsga a 8. osztályos tanulók számára - pályaalkalmasság Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Február 25.   Megemlékezés a kommunizmus áldozatairól  Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Március 7-11.   Projekthét - "Pénz7" Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Március 11. 3. óra Nemzeti ünnep - ünnepi megemlékezés Turnerné Magyari Kornélia
Március 21. 16.00-18.00 Fogadó óra mindenki
Március 23.   Disputanap (városi) Turnerné Magyari Kornélia
Március 26.   Diák-diri kampány DÖK
Április 13 - április 20.   Tavaszi szünet mindenki
Április 16.   Emlékezés a holokauszt áldozataira Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Április 20 - május 3.   Kompetenciamérés a 10. évfolyamon Sándor Gabriella igazgatóhelyettes
Április 29. 11.00 Ballagás napja végzős osztályfőnökök
Május 1.   A munka ünnepe  
Május 2.   Az írásbeli érettségi vizsgák Pákozdi Magdolna igazgató
Május   Szakmai vizsgák Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Május   Pályaorientációs nap Horváth Andrásné igazgatóhelyettes
Június 15.   Utolsó tanítási nap  
Június 20-21.   Érettségi szóbeli vizsgák: Pákozdi Magdolna igazgató
12. b osztály
Június 22-23.   Érettségi szóbeli vizsgák:
  12. c osztály
Június 22. 8.00-16.00 A 9. osztályosok beiratkozása osztályfőnökök
  A gólyanap előkészítése Németh Nóra
Június 27. 9.00 Záróértekezlet mindenki
Június 21. - július 17.   Nyári gyakorlat 10.a - 10. b - 10. c, 11.a - 11. b Nagyné Gerencsér Barbara gyakorlati oktatásvezető