Névnap

2018. november 19. hétfő
Erzsébet, Zsóka, Liza
A Nap kel 07:01-kor,
nyugszik 16:11-kor.

Holnap
Jolán
napja lesz.
645467550
Ma
Holnap
A héten
Előző héten
A hónapban
Utolsó hónapban
Minden nap
1514
1687
1514
138286
46359
59835
645467550

IP címed: 54.234.13.175
2018-11-19 19:27
Intézmény neve: Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
2016/2017-es tanév  versenyeredményei:
Verseny neve: Helyszín: Időpontja: Részt vevő diák: Elért eredmény: Felkészítő tanár:
IV. Regionális Egészségügyi és Szociális Szakmai Verseny Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnázium és Szakközépiskolája 2016. november 25. Szalai Eszter, Kálmánházi Judit, Kántor Rebeka 11. a I. helyezés - szociális gondozó és ápoló Kemecseiné Inhaizer Petra
IV. Regionális Egészségügyi és Szociális Szakmai Verseny Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnázium és Szakközépiskolája 2016. november 25. Csontos Sára, Dákai Vivien, Pethő Mihály (12. c) I. helyezés - szakgimnázium Nagyné Gerencsér Barbara, Horváth Andrásné
IV. Regionális Egészségügyi és Szociális Szakmai Verseny Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnázium és Szakközépiskolája 2016. november 25. Szalai Klaudia, Östör Patrícia, Szente Roberta (12. b) III. helyezés - szakgimnázium Nagyné Gerencsér Barbara, Horváth Andrásné
IV. Regionális Egészségügyi és Szociális Szakmai Verseny Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnázium és Szakközépiskolája 2016. november 25. Tamás Violetta, Zsargó Hajnalka, Szabó Enikő II. helyezés - gyakorló ápoló szakképzés Kemecseiné Inhaizer Petra
Horváth Boldizsár Regionális Történelemverseny Szombathelyi Közgazdasági Iskola 2017. április 4. Molnár Vanessza IV. helyezés Burján Imre
Dobai Lilien VIII. helyezés
Helyesírási verseny Révai Miklós Gimnázium 2017. január 11. Sümegi Vivien IX. helyezés Lengyel Ágnes
Disputanap Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnázium és Szakközépiskolája 2017. március 22. Bognár Lili, Dobai Lilien, Molnár Vanessza IV. helyezés Lengyel Ágnes
Diákolimpia labdarúgás   2017. április 20. Jóna Orsolya, Vida Réka, Kovács Alexandra, Kovács Dzsenifer, Csizmadia Dominika, Sáfár Alexandra Mária, Nagy Tíria, Gémesi Mariann megyei V. helyezés Zsoldos Rita
Fair Play Kupa   2017. április 11. Jóna Orsolya, Vida Réka, Kovács Alexandra, Kovács Dzsenifer, Csizmadia Dominika, Sáfár Alexandra Mária, Nagy Tíria, Gémesi Mariann megyei II. helyezés Zsoldos Rita
Alapfokú döntő (labdarúgás) Magyar Labdarúgó Szövetség 2017. április 27. Jóna Orsolya, Vida Réka, Kovács Alexandra, Kovács Dzsenifer, Csizmadia Dominika, Sáfár Alexandra Mária, Nagy Tíria, Gémesi Mariann, Bognár Patrícia, Balogh Mónika III. helyezés  Zsoldos Rita
Városismereti vetélkedő  Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma 2017. március  Botka Karin, Ivánkovics Vivien, Csonka Mirella V. helyezés Burján Imre
Utazás Wittenbergbe Magyar Nemzeti Levéltár 2017. április  Mészáros Brigitta, Cseh Tiffani, Horváth Jessica, Bári Ivett megyei I. helyezés Burján Imre
Elsősegélynyújtó verseny Magyar Vöröskereszt 2017. május 3. Bári Ivett, Csapó Márk, Mészey Péter Bendegúz, Mikola Éva, Popper Petra megyei II. helyezés Szentgyörgyi Krisztina
Édes anyanyelvünk Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium 2017. május 11. Vadász Dorka megyei IV. helyezés Hegyi Anna
Pálffy Idegen Nyelvi Verseny Győri Szolgáltatási SZC Pálffy Miklós kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 2017. március 31. Csapó Anasztázia VIII. helyezés Németh Nóra
Jére Emese X. helyezés
Verseny neve: Helyszín: Időpontja: Részt vevő diák:   Felkészítő tanár:
Utazás Wittenbergbe (országos elődöntő) Magyar Nemzeti Levéltár 2017. május 22. Mészáros Brigitta, Cseh Tiffani, Horváth Jessica, Bári Ivett országos döntő 2017 ősz Burján Imre
Kossuth Zsuzsanna Emlékverseny Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum 2017. május 12. Csonka Mirella, Ivánkovics Vivien, Róka Bernadett, Szabó Eszter még nincs eredmény Burján Imre
Országos internetes verseny angol nyelvből   2017 június Cséby Nikolett I. helyezés (országos) Mednyánszky Csilla