Névnap

2018. szeptember 21. péntek
Máté, Mirella
A Nap kel 06:35-kor,
nyugszik 18:52-kor.

Holnap
Móric
napja lesz.
645343569
Ma
Holnap
A héten
Előző héten
A hónapban
Utolsó hónapban
Minden nap
2357
5755
12764
0
28282
0
645343569

IP címed: 201.240.91.190
2018-09-21 19:43
Versenyeredményeink a 2017-2018. tanévben
Szakmai verseny megnevezése Szakmai verseny jellege (helyi/regionális/országos/nemzetközi) Szakmai verseny szervezője Eredmények Szakmai versenyen részt vett tanuló Felkészítő tanár
"Utazás Wittenbergbe" Reformáció 500 Országos Magyar Nemzeti Levéltár Országos döntő, 5.hely Bári Ivett Burján Imre
Cseh Tifani
Horváth Jessica
Mészáros Brigitta
Horváth Boldizsár Regionális Történelmi Verseny Regionális Szombathelyi Szolgáltatási SZC Horváth Boldizsár SZKI Regionális döntőbe jut Molnár Vanessza Burján Imre
Sümegi Vivien
ÁSZÉV Országos Szolnok 20. helyezett Botka Karin Szentgyörgyi Krisztina
V. Regionális Egészségügyi és Szociális Szakmai Nap Regionális Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája I. helyezett - szociális gondozó és ápoló, 11. a Tuncsik Petra Domokos Orsolya
Szalai Patrícia
Józsa Rebeka
V. Regionális Egészségügyi és Szociális Szakmai Nap Regionális Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája II. helyezett - szakgimnázium, 12. b Béres Csenge Hummel Noémi
Lalik Nóra
Csapó Márk
V. Regionális Egészségügyi és Szociális Szakmai Nap Regionális Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája I. helyezett - gyakorló ápoló, 14. a Mohácsi Eszter Kemecseiné Inhaizer Petra
Káló Szófia
Horváth Vivien
V. Regionális Egészségügyi és Szociális Szakmai Nap Regionális Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 15.a - ápoló Szabó Eszter  
Tamás Violetta
Zsargó Hajnalka
SOTE Egészségverseny Regionális SOTE döntő Cseh Tifani Szentgyörgyi Krisztina
Horváth Jessica
Mészáros Brigitta
Csapó Márk
Mikola Éva
Mészey Péter Bendegúz
Őszi Sport- és Egészségnap Labdarúgó Torna városi MLSZ II. helyezés Kovács Ágnes Pánczél Krisztina, Szijártó Miklós
Fekete Cintia
Csibi Kimberli
Piltman Zsanett
Puskás Stefánia
Pálvölgyi Katalin
Nagy Cintia
Csizmadia Dominika
Gémesi Mariann
Alapfokú lány röplabda városi MLSZ II. helyezés Nagy Verona Pánczél Krisztina
Cser Orsolya
Egervári Eszter
Felber Vanessza
Kalmár Angéla
Kis Fanni
Illér Flóra
Nagy Szabina
Bári Ivett
Bajkó Kinga
Németh Sára
Szakács Eszter
Édes anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny Regionális Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium 4. hely Vadász Dorina Hegyi Anna
Édes anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny Regionális Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium 6. hely Vargán Renáta Hegyi Anna
Horváth Boldizsár regionális történelmi verseny Regionális Szombathelyi Szolgáltatási SZC Horváth Boldizsár SZKI 1. hely Sümegi Vivien Burján Imre
Horváth Boldizsár regionális történelmi verseny Regionális Szombathelyi Szolgáltatási SZC Horváth Boldizsár SZKI 4-8. hely Molnár Vanessza Burján Imre
Jedlik szövegértési verseny Regionális Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 8. hely Vadász Dorina Hegyi Anna
Jedlik szövegértési verseny Regionális Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 12. hely Sümegi Vivien Lengyel Ágnes
Implom József Kárpát-medencei helyesírási verseny Regionális Révai Miklós Gimnázium 5. hely Kégli Bíborka Hegyi Anna
Implom József Kárpát-medencei helyesírási verseny Regionális Révai Miklós Gimnázium 9. hely Egervári Eszter Hegyi Anna
"Éneklem a tavaszt" József Attila szavalóverseny Regionális Győri Tehetségekért Alapítvány különdíj Szabó Flóra Hegyi Anna
TIT Országos Nyelvhasználó Verseny Országos   5. helyezés Vadász Dorina Mednyászky Csilla
Fair Play Cup - lány labdarúgás városi MLSZ tavaszi forduló, II. helyezés Csizmadia Dominika Szijártó Miklós
Puskás Stefánia
Vida Réka
Pálvölgyi Katalin
Sebők Tímea
Jóna Orsolya
Gémesi Mariann
Kovács Alexandra
Fair Play Cup - lány labdarúgás megyei MLSZ tavaszi forduló, III. helyezés Csizmadia Dominika Szijártó Miklós
Puskás Stefánia
Vida Réka
Pálvölgyi Katalin
Sebők Tímea
Jóna Orsolya
Gémesi Mariann
Kovács Alexandra
Alapfokú lány labdarúgás városi MLSZ V. helyezés Kovács Ágnes Szijártó Miklós
Fekete Cintia
Csibi Kimberli
Piltman Zsanett
Puskás Stefánia
Pálvölgyi Katalin
Nagy Cintia
Csizmadia Dominika
Gémesi Mariann
Diákolimpia lány labdarúgás városi MLSZ V. helyezés Kovács Ágnes Szijártó Miklós
Fekete Cintia
Csibi Kimberli
Piltman Zsanett
Puskás Stefánia
Pálvölgyi Katalin
Nagy Cintia
Csizmadia Dominika
Gémesi Mariann
Alapfokú lány röplabda városi MRSZ III. helyezés Nagy Verona Pánczél Krisztina
Cser Orsolya
Egervári Eszter
Felber Vanessza
Kalmár Angéla
Kis Fanni
Illés Flóra
Vida Réka
Bognár Boglárka 
Németh Sára
Szakács Eszter
Atlétika Diákolimpia 100m síkfutás megyei MASZ 8. hely Bartal Kevin Árpás Valentin
Atlétika Diákolimpia 200m síkfutás megyei MASZ 8. hely Bartal Kevin Árpás Valentin
Atlétika Diákolimpia 1500m síkfutás megyei MASZ 6. hely Blümmel Bianka Árpás Valentin
Atlétika Diákolimpia 3000m síkfutás megyei MASZ 4. hely Blümmel Bianka Árpás Valentin